sheavõi kaaluga

Mondo võrratu rafineerimata shea-või on valminud käsitööna Kongo külas Põhja-Ghanas metsikutelt savannialadelt korjatud shea-pähkli puu viljadest.

Kaaluga shea-või sobib eriti hästi neile, kes ise kodus kosmeetikat meisterdavad – shea-või on imehea vitamiinirikas taimne rasv näiteks kehakoorijatesse, kreemidesse, huulevõietesse. Sobib kasutamiseks kehale ja huultele, on parim looduslik niisutaja kuivale nahale nii suvise kuuma kui talvise pakasega.

Toode pakendatakse taassuletavasse paberpakendisse.

Koostis: 100% naturaalne rafineerimata shea-või.

Tegemist on kosmeetikatootega ning antud toode ei ole mõeldud kasutamiseks toidutegemisel.

Hoia shea-või eemal otsese päiksevalguse eest, pigem jahedas ja hämaras. Väldi või korduvat sulamist ja tahkumist. Shea-võis ei ole säilitusained – toote pikemale elueale aitab kaasa see, kui kasutad seda alati puhaste kätega või spaatli abil.

Osta toode:

Sheavõi kaaluga Unrefined shea butter Mondo

Mondo shea-või on valmistanud Kongo Community Development Widows Association Kongo külas Põhja-Ghanas. Shea-võid nimetatakse Aafrika naise kullaks, seda on aastatuhandete jooksul kasutatud taimse rasvana toiduvalmistamisel ja imikute naha eest hoolitsemisel. Kongo külas oskab iga naine shea-võid valmistada, kuid Mondo ja Eesti arenguabi toel on rajatud külasse sheavõi tootmiskeskus, mis võimaldab toota ja pakendada suuremaid koguseid ekspordiks. Shea-või valmistamine pakub ühistus tegutsevatele naistele olulist lisasissetulekut, mille nad investeerivad laste haridusse ja paremasse toidulauda.