NATURAALNE SHEAVÕI SEEP

Mondo võrratu rafineerimata shea-või on valminud käsitööna Kongo külas Põhja-Ghanas metsikutelt savannialadelt korjatud shea-pähkli puu viljadest. Seep ise on valmistatud naturaalsetest koostisosadest Eestis ning pakendatud keskkonnasõbralikku paber pakendisse.

Koostis: Lavendli seep- 100% naturaalne rafineerimata shea-või, oliivõli, kookosrasv, lavendli eeterlik õli, lavendli õisikud.

Rosmariini seep- 100% naturaalne rafineerimata shea-või, oliivõli, kookosrasv, rosmariini eeterlik õli, rosmariini okkad.

Kaal: ca 130gr.

Osta toode:

Mondo shea-või on valmistanud Kongo Community Development Widows Association Kongo külas Põhja-Ghanas. Shea-võid nimetatakse Aafrika naise kullaks, seda on aastatuhandete jooksul kasutatud taimse rasvana toiduvalmistamisel ja imikute naha eest hoolitsemisel. Kongo külas oskab iga naine shea-võid valmistada, kuid Mondo ja Eesti arenguabi toel on rajatud külasse sheavõi tootmiskeskus, mis võimaldab toota ja pakendada suuremaid koguseid ekspordiks. Shea-või valmistamine pakub ühistus tegutsevatele naistele olulist lisasissetulekut, mille nad investeerivad laste haridusse ja paremasse toidulauda.