RAFINEERIMATA VAHUSTATUD SHEAVÕI 100ML

Mondo võrratu shea-või on valminud käsitööna Kongo külas Põhja-Ghanas metsikutelt savannialadelt korjatud shea-pähkli puu viljadest.

Sobib kasutamiseks kehale ja huultele, on parim looduslik niisutaja kuivale nahale nii suvise kuuma kui talvise pakasega. Shea-või on vahustatud kujul mõnusalt pehme ja siidine ning lihtne kanda ka kogu kehale. Toode on pakendatud Eestis.

Koostis: 100% shea-või

(valides bergamotiga või lavendliga variandi, sisaldab toode ka väikses koguses vastavat eeterlikku õli)

Pakend: alumiinium

Hoia shea-või eemal otsese päiksevalguse eest, pigem jahedas ja hämaras. Väldi või korduvat sulamist ja tahkumist. Shea-võis ei ole säilitusained – toote pikemale elueale aitab kaasa see, kui kasutad seda alati puhaste kätega või spaatli abil.

Tühi pakend pane pakendikonteinerisse, nii läheb see ümbertöötlemisse. Võid ka oma tühja pakendi tuua Mondosse uuesti täitmiseks!

Osta toode:

Rafineerimata vahustatud sheavõi 110ml Unrefined whipped shea butter 100ml Mondo

Alkanna

Piparmünt

Apelsiniga
(Laost otsas)

Naturaalne

Bergamotiga
(Laost otsas)

Lavendliga
(Laost otsas)

Shea-võid nimetatakse Aafrika naise kullaks, seda on aastatuhandete jooksul kasutatud taimse rasvana toiduvalmistamisel ja imikute naha eest hoolitsemisel. Kongo külas Põhja-Ghanas oskab iga naine shea-võid valmistada, kuid Mondo ja Eesti arenguabi toel on rajatud külasse sheavõi tootmiskeskus, mis võimaldab toota ja pakendada suuremaid koguseid ekspordiks. Sheavõi valmistamine pakub ühistus tegutsevatele naistele olulist lisasissetulekut, mille nad investeerivad laste haridusse ja paremasse toidulauda.