Kits

Selle kingiga toetad Ghana ja Uganda naiste majanduslikku toimetulekut. Mondo kingib kogukondade naistegruppidele kitsesid, mis aitavad mitmel erineval moel toimetulekut parandada.

Sahara lõunapiiril asuvas Kongo külas Ghanas ja Kikooba külas Ugandas on loomad oluline sissetulekuallikas lesknaistele. Lisaks piimale ja lihale saavad naised müüa turul koduloomade poegi, teenida lisaraha toidu ostmiseks ja kasutada kitsede abi põlluharimisel.

Mondo Naistefondi võid teha ka lihtsalt annetuse, millega toetad naiste toimetulekut ja ettevõtlust Mondo partnerriikides. Loe lähemalt siit. 

Osta toode:

35€

Kogus:

Angelina Aweene on lesknaine, kes pärast kukkumist haokorjamisel ei saa enam põlluharimisega hakkama. Mondo vahendusel sai ta endale kitse, kelle nimeks Hubert.  Huberti talled sai endale teine abi vajav lesknaine Kongos. Kitsed on kohalikele naistele säästukonto eest, eriti kuival perioodi, kui sissetulekuid põllupidamisest napib ja raske on tervele perele toit lauale tuua.

Augustis 2019 kutsusime eestlasi üles annetama Ghana lesknaistele kitsi ning ühtlasi neile ka nime panema. Kokku sai kampaania raames üle antud 45 “ristitud” kitse. Suur tänu kõikidele annetajalele! Video autor: Mondo vabatahtlik Ghanas Silja Mall.

85% rahast läheb otse abivajajateni

Loe kuidas Mondo Ghanas kohalikku kogukonda aitab.