SISUSTUSKORV PEELI

Sisustuskorv pakub hea võimaluse kodus asjade hoiustamiseks ja kodu korrastamiseks.

Korv sobib hästi esikusse mütside-sallide hoiustamiseks, terrassile pleedikorviks, vannituppa või mujale. Praktiline korv on ka kena sisustuselement põhjamaises kodus. Korv on laia põhjaga, mahutab palju ning tänu kitsenahast sangadele mugavalt liigutatav. Korvi disainis Anne-Liis Leht.

 

Mõõdud väiksel: kõrgus 26 cm, põhja läbimõõt 31 cm
Mõõdud keskmisel: kõrgus 28 cm, põhja läbimõõt 34 cm
Mõõdud suurel: kõrgus 28 cm, põhja läbimõõt 43 cm

 

 

 

Korv on naturaalsest veta vera kõrrest, sangad on kaetud kitsenahaga. Väldi pikaajalist kasutamist niisketes tingimustes. Kui korv kaotab vormi, niisuta see kergelt ja taasta kätega algne vorm. Lase hästi ventileeritud ruumis kuivada. Värvid võivad otsese päiksevalguse käes tuhmuda. Ettevaatust – võib anda väikseid pinde!

Osta toode:

Sisustuskorv Peeli

Korvipunujate ühistu Yen Pang Basket Weavers sündis Põhja-Ghanas Kongo külas 2014. aastal, mil Mondo pakkus külanaistele võimalust õppida korvipunumist. Algselt 8 naisega mangopuu all alustanud ühistu on tänaseks kasvanud 30 liikmeni ning Mondo ja Eesti Välisministeeriumi abiga kohandanud endale väikse maja, kus käiakse koos punumas. Punujatest umbes pooled on lesknaised, kelle positsioon ühiskonnas on madal, valdav osa naistest on kirjaoskamatud. Korvide punumine pakub neile olulist lisasissetulekut väikepõllumajanduse kõrval. Mondo vabatahtlikuna on naistel abiks käinud disainerid Triin Kordemets, Anne-Liis Leht ja Piret Meos.